Styl 70 – Dominika i Adrian

Hotel Styl 70 – Dominika i Adrian

Styl 70 to miejsce, które wybrali na przyjęcie weselne Dominika i Adrian. Ponieważ należą oni do najbardziej szalonych i pozytywnie nakręconych Par Młodych jakie spotkaliśmy, miejsce do którego nasz zaprosili bardzo do nich pasowało.

Niesamowity klimat jaki przedstawia  Hotel Styl 70 uzupełniali najwyższej klasy „rozkręcacze” imprez z Party Masters. Takie zestawienie gwarantowało szaloną zabawę weselną.  Roboty mieliśmy mnóstwo bo Party Masters narzuciło nieziemskie tępo zabawy, a Para Młoda nie tylko dawała radę, ale chciał więcej i więcej. Zdjęcia przedstawione w reportażu to zaledwie niewielka część wielkiej całości.  W trakcie naszego spotkania z Dominika i Adrianem nie było czasu na pozowanie, sztuczne uśmiech i reżyserowanie scen. Właściwie na nic nie było czasu…

Dopełnieniem szaleństwa był plener fotograficzny, który odbył się parę dni po weselu. Pierwszym wyzwaniem było utrzymanie Państwa Młodych w świetle obiektywu, drugim powstrzymanie się od śmiechu, żeby utrzymać aparat w ręku.

Z Dominiką i Adrianem spotkałem się raz jeszcze, po roku na ślubie przyjaciółki Dominiki, która była świadkiem. Polecenie nas i wybór na obsługę kolejnego wesela sprawia nam wiele radości, i upewnia nas w tym, że to co robimy robimy dobrze.

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Odznacz to pole

icomap Studio SGF
Wyry, Spokojna 19
icoweb biuro@sgf.pl
www.sgf.pl
icopyt Pytania ogólne
601 283 616
Studio SGF