Ogrody Kapias – Marta i Paweł

Ogrody Kapias – Marta i Paweł

Jednym z ciekawszych miejsc, pełnych uroku  na wykonanie fotograficznej sesji plenerowe są ogrody Kapias. Ogrody starannie pielęgnowane i w perfekcyjny sposób przygotowane służą zarówno Parom Młodym, jak i zwykłym odwiedzającym.

Podczas sesji fotograficznych można w nich odnaleźć wiele pięknych miejsc, z ciekawymi aranżacjami z kwiatów i roślin. Oprócz wspaniale przedstawiającej się różnorodności kolorów właściciele zadbali również o odpowiedni klimat – jest wiele budynków, elementów architektonicznych i akcesoriów, dzięki którym wszystko wygląda jeszcze piękniej . Odnajdziemy tam stawy, pomosty, ciekawe budowle, staropolską chatę, jak i nowoczesne instalacje ogrodów w stylu japońskim.

Tworzenie fotografii ślubnej w takim miejscu to czyta przyjemność, zwłaszcza z taką parą, jak Marta i Paweł. Odprężeni i uśmiechnięci od pierwszego ujęcia. Takich pokładów dobrego nastroju można im tylko pozazdrościć, do tego pełne zaufanie i otwartość na nasze, czasem szalone, pomysły. Z reportażu ślubnego połączonego z sesją w innym dniu w ogrodach Kapias, stworzyliśmy dla Marty i Paweł fotoksiążkę.

Efekty oceńcie sami :)

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Odznacz to pole

icomap Studio SGF
Wyry, Spokojna 19
icoweb biuro@sgf.pl
www.sgf.pl
icopyt Pytania ogólne
601 283 616
Studio SGF