Plener w Mosznej – Marta i Przemek

Plener w Mosznej – Marta i Przemek

Marta i Przemek to przesympatyczna Para Młoda, która po wspaniałej zabawie zaprosiła nas na plener w Mosznej.

Minęło zaledwie kilka dni i nadszedł termin naszego drugiego spotkania. Nie była nam w stanie przeszkodzić nawet psująca się pogoda i spora ilość zwiedzających. Znalazło się również kilka innych Par Młodych. Jednak uśmiechów i szczęścia na twarzy Marty i Przemka inni fotografowie mogli nam tylko pozazdrościć.

Ładne i ciekawe miejsca można również odnaleźć w okolicach miejscowości otoczonej licznymi polami i lasami. Wystarczy trochę wyobraźni, pogody i czasu, by uzupełnić sesję zamkową o mniej formalne ujęcia, pełne zabawy i uśmiechów. Plener w Mosznej z Martą i Pawłem uwieczniony został również w postaci filmu. Niestety, nie udało się filmowanie dronem, z powodu niesprzyjającej pogody, ale czar tego miejsca z pewnością to zrekompensował.

Nie mogłem się oprzeć i do przygotowania naszej nowej propozycji: albumu FINE ART – drukowanego na najwyższej jakości papierze strukturalnym, wybrałem właśnie tę Parę Młodą. Zdjęcia zamieszczone na naszej stronie, choć piękne, nie oddają tego co można zobaczyć w gotowym albumie, do oglądania którego oczywiście serdecznie zapraszamy :)

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Odznacz to pole

icomap Studio SGF
Wyry, Spokojna 19
icoweb biuro@sgf.pl
www.sgf.pl
icopyt Pytania ogólne
601 283 616
Studio SGF