Skalne Miasto w Czechach, Plaża Pogoria, z lotu

Maja i Karol nie mieli pomysłu na plener… zaproponowaliśmy im Skalne Miasto w Czechach oraz dla kontrastu plaże na Pogorii w Dąbrowie Górniczej, gdzie nagraliśmy kilka ujęć lotniczych.

Skalne Miasto w Czechach to była nie lada przygoda… kawał drogi, bo prawie 300 km w jedną stronę. Na miejscu okazało się, że mamy dość mało czasu w stosunku do długości szlaku. Praktycznie biegiem na typowy szlak, po dwóch godzinach, gdy zrobiliśmy większość ujęć… zrobiło się mega ciemno. Uwierzcie – powrót ze szlaku górskiego po zmroku to naprawdę nie jest dobry pomysł. Latarka z telefonu i tip-topy po skałach. Absolutnie pełen podziw dla Mai, która całą trasę przeszła w butach ślubnych – SZPILKACH! Zakrwawione nogi, podkrążone oczy – po powrocie do samochodu wyglądaliśmy jak Zombi.

Ale dla Mai i Karola to było za mało… więc postanowiliśmy ich znowu przegonić. Tym razem po plaży na Pogorii, biegali skakali, tańczyli… my natomiast
z lekkiego dystansu z dżojstikiem w ręce lataliśmy nad nimi naszym latającym hexacopterem…

Skalne Miasto w Czechach, Plaża Pogoria:

Na trzeci plener nie dali się namówić… Skalne Miasto w Czechach w połączeniu z piaskami na Pogorii chyba ich dostatecznie zmęczyło :)

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Odznacz to pole

icomap Studio SGF
Wyry, Spokojna 19
icoweb biuro@sgf.pl
www.sgf.pl
icopyt Pytania ogólne
500 711 790
Studio SGF